Meble z litego dębuDlaczego warto inwestować w meble drewniane, które powstają na miarę Twojego domu?!

14 września, 2022 Mikołaj Rożalski0
Okrągły stolik kawowy z drewna orzecha i żywicy
konsola dębowa (drewniana)
Blat dębowy na szafkę

Dlaczego warto inwestować w meble drewniane, które powstają na miarę Twojego domu?!

Zastanawiałeś się kiedyś, czym charakteryzują się meble drewniane wykonane na wymiar? Jeżeli nie, to zapraszamy do zapoznania się z ich zaletami!

Pierwszą zaletą mebli z litego drewna wykonanych na wymiar jest idealne dopasowanie do wnętrza. Przy wyborze stolika kawowego, stołu dębowego czy półek, Ty zadecydujesz o ich wielkości! Długość czy szerokość nie jest narzucona odgórnie jak to często bywa. Twoja część jadalniana jest zbyt mała na wielki codzienny stół, a jednocześnie jesteś miłośnikiem urządzania spotkań rodzinnych? Nic nie szkodzi, my posiadamy rozwiązanie. Pierwotna wielkość stołu będzie perfekcyjnie dopasowana do Twojego wnętrza, a przy organizacji większych spotkań bez problemu zamontujesz dostawki do stołu.

Meble drewniane ozdobą każdego wnętrza!

Drugą i także ważną kwestia przy wyborze mebli z litego drewna jest ich kolor i wykończenie. W Twoim domu dominuję kolor np. zielony. Nie ma najmniejszego problemu! Cała konstrukcja stalowa może być właśnie w kolorze zieleni, czy innym wybranym przez Ciebie odcieniu!  Wykończenie to równie ważna kwestia. Może być ono matowe, półmatowe i połyskujące oczywiście tyczy się to drewna, a także konstrukcji stalowej! Ale to Ty sam zadecydujesz jakie będzie najbardziej odpowiednie! Więcej o lakierowaniu możesz dowiedzieć się z Naszego poprzedniego wpisu! Tam poznasz poszczególne charakteryzacje każdego wykończenia!.

Kształt odpowiedni dla Ciebie!

Kolejną i jakże ważna wartością wyróżniającą meble na wymiar to kształty! Jesteś osobą lubiącą asymetrie a może jednak wygrywa jakże doskonała prostota albo piękna natura? Blat dębowy lity może zaszczycać swoimi sękami,  jak też może posiadać znikomą ich ilość! W drewnie jest to zależne od klasy jaką wybierzesz! Lecz przed wyborem klasy drewna koniecznie poznaj każdą z nich!
W Naszej ofercie posiadamy aż 4 kształty, w których wykonujemy meble. Prostokąt to najczęściej wybierana opcja przez Naszych klientów. Drugim popularnym wariantem jest kwadrat, natomiast na równi są niebywałe stoły okrągłe, i z plastra drewna!  Jest to stół niepowtarzalny, ponieważ rzeźbi go natura. Gdy złączymy plaster drewna z żywicą epoksydową otrzymamy niepowtarzalny piękny, stolik. Również jak kształt litego blatu, wybierasz konstrukcję stalową! Wystarczy, że Twój projektant wykona wizualizacje, a My odwzorujemy każdą koncepcję. Sprawdź naszego facebooka

Mikołaj Rożalski

Młody przepełniony ambicjami architekt. Założyciel i twórca jedynych w swoim rodzaju mebli bazujących na drewnie i żywicach epoksydowych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media