Meble z litego dębuMeble ogrodowe z litego drewna!

10 czerwca, 2022 Mikołaj Rożalski0
Meble ogrodowe z litego drewna - stół z litego dębu
Stół z litego dębu
Stół z litego dębu

Meble ogrodowe z litego drewna

Posiadasz piękny ogród? Jeżeli tak, to niezwykłym dopełnieniem będą meble ogrodowe z litego drewna! Zestaw mebli ogrodowych stanie się centralną częścią Twojego ogrodu, i spotkania ze znajomymi nabiorą innego wymiaru. Lite drewno wyróżnia, wytrwałość na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wykonane meble ogrodowe będą wytrzymałe, ponieważ drewno lite jest długo sezonowane. Następnie suszone w komorze, a na końcu dopracowane do perfekcji przez Nas! Dzięki Naszej firmie możesz sam zaprojektować mebel, wytyczyć jego wymiar oraz dodać różnego rodzaju dodatki, do stołu na przykład deski do serwowania potraw, kwietniki oraz wygodne ławki.

Zmień wygląd swojego ogrodu

Lite drewno daję Ci gwarancję, długowieczności takowych mebli ogrodowych. Dodatkowo wygodą, którą daje nam lite drewno będzie jego waga, dzięki niej meble będą bezpiecznie stały na swoim miejscu w momencie wiatru. Meble ogrodowe sprawdzą się idealnie w każdym ogrodzie, lite drewno wspaniale nadaje się do każdego rodzaju stylu. By dodać im pełnego wymiaru, wykonamy nie tylko blat do stołu ale również różnego rodzaju nogi ze stali. Nie masz pomysłu na swój taras? My już go posiadamy! Więc, nie zwlekaj, bo do pełnego szczęścia przy pięknej pogodzie, i potrawom z rodziną brakuje Ci tylko naturalnych mebli ogrodowych! Sprawdź naszego facebooka

Mikołaj Rożalski

Młody przepełniony ambicjami architekt. Założyciel i twórca jedynych w swoim rodzaju mebli bazujących na drewnie i żywicach epoksydowych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media