Meble z litej czereśniStolik z plastra drewna - Naturalne piękno!

10 czerwca, 2022 Mikołaj Rożalski0
Stolik z plastra drewna - stolik kawowy plaster czereśni
Stolik kawowy plaster czereśni
Stolik kawowy plaster czereśni

Stolik z plastra orzecha zalany żywicą

Naturalne piękno wykreowane przez samą naturę, czyli stolik z plastra drewna. Od kilku lat, naturalność cieszy się powodzeniem w oczach projektantów wnętrz. Stoliki z plastra drewna, jest to idealne odwzorowanie czym obdarza Nas matka natura. Z takiego naturalnego drewnianego pnia  możemy wykonać wszelkiego rodzaju stoliki kawowe, stoliki nocne, unikatowe taborety kuchenne czy podnóżki. To natura nada wymiaru i kształtów Twojemu stolikowi. Plastry z drewna same w sobie są niebywałe. Używając olejów czy lakierów, słoje nabierają ostrości i wspaniałych kolorów. Duetem idealnym z pniem, będzie żywica epoksydowa. Naturalne barwy drewna połączone z żywicą zabarwioną na wybrany przez Ciebie kolor, będą tylko wisienką na torcie w pomieszczeniu.

Nie zmieniajmy naturalnych kształtów

Najczęściej plastry są wykonywane z czereśni, orzecha włoskiego czy dębu. Różnorodność tych drzew jest ogromna, czereśnia będzie posiadała dodatki czerwieni co charakteryzuję ją na tle innych drzew. Orzech włoski natomiast zaszczycać będzie kolorami począwszy od beży, aż po fiolety i czernie. Szlachetny i solidny dąb, który zapewni Naszemu wnętrzu spokój i przytulność poprzez ciepłe odcienie brązu. Po wyborze plastra drewna, z którego zostanie wykonany stolik, musimy dopasować do niego nogi. Sam wybierzesz jaki mają mieć kształt i nadasz mu prawdziwego charakteru! Lubisz niepowtarzalność, naturalność i piękny koloryt? To dobrze się składa stolik z plastra drewna, będzie idealnym dopełnieniem Twojego domu. Plaster drewniany również wzorowo sprawdzi się w biurze, ogrodzie czy restauracji. Więc nie pozostaję Ci nic więcej jak, tylko zadzwonić do Nas i omówić wszystkie szczegóły! Napisz już dziś!

Mikołaj Rożalski

Młody przepełniony ambicjami architekt. Założyciel i twórca jedynych w swoim rodzaju mebli bazujących na drewnie i żywicach epoksydowych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media