ZAPYTAJ, JESTEŚMY TUTAJ DLA CIEBIENa każde pytanie udzielono odpowiedzi

Nigdy nie pracowałem z projektantem wnętrz - jak to działa?

Żaden problem! To jest łatwiejsze niż myślisz. Planujemy rozmowę telefoniczną, aby omówić twój projekt – co chcesz osiągnąć, intencje, które próbujesz osiągnąć, funkcje pokoi, twoje preferencje dotyczące stylu, rozkłady jazdy itd. Jeśli zgodzimy się, że Amanda może pomóc, postawimy cię na harmonogram spotkania, aby odwiedzić Twoją lokalizację. Na zakończenie tego spotkania obaj mamy jasny pogląd, w jaki sposób zrealizujemy plan.

Czym dokładnie jest projektowanie wnętrz z pełną obsługą?

Tradycyjnie, pełna obsługa wnętrza jest prawdziwym doświadczeniem „pod klucz”. Naszym celem jest ukończenie całego pomieszczenia, grup pokoi lub całego domu w jednej instalacji. Chociaż wielu naszych klientów wykonuje swoje projekty etapami, nasz pełny projekt usług nie nadaje się do sprzedaży indywidualnych mebli i akcesoriów. Pełny projekt usługi polega na umożliwieniu naszemu zespołowi i zajmowaniu się wszystkimi szczegółami od badań, selekcji, zakupów i innej logistyki. Inwestycja w tę usługę to płaska opłata za projekt w połączeniu z budżetem wyposażenia.

Czy oferujecie niestandardowe opcje?

Tak! Wiele oferowanych przez nas usług, od tapicerki po pościel i draperie, jest niestandardowe, aby nadać domowi wyjątkowość, na jaką zasługuje.

Co się stanie, jeśli zdecyduję, że nie chcę wszystkiego na zamówienie?

To jest absolutnie w porządku! Współpracujemy z wieloma klientami, którzy wolą korzystać ze sklepów detalicznych. Tylko odrobina poufnych wskazówek: zwyczaj niekoniecznie oznacza droższe. Nie zapominaj, że piękne sklepy z najwyższej półki również zaznaczają swoje przedmioty! Niezależnie od tego, jaką drogą pójdziesz, pomożemy Ci osiągnąć pożądany wygląd.

Czy macie konkretny styl?

Nasz styl polega na tym, aby Twoja przestrzeń była funkcjonalna, zdrowa i wygodna, aby pasowała do Twojego stylu życia – czy to swobodnego, czy formalnego, projektujemy pokoje, które odzwierciedlają Twój indywidualny styl i wymagają minimalnej konserwacji. Ale uwielbiamy projektować przestrzenie nasycone kolorem i zachęcać wszystkich naszych klientów do dodawania kolorów do ich życia, poprawiając nasz nastrój.

https://rozalski-meble.pl/wp-content/uploads/2017/05/image-faq-01.jpg
https://rozalski-meble.pl/wp-content/uploads/2017/05/image-faq-02.jpg

CO O PROJEKCIE?Pytania związane z projektem

Jak dużo czasu to zajmuje?

Każdy projekt jest inny – od prostej konsultacji po renowację całego domu – więc oczywiście czas, który zajmuje, jest różny. Możemy podać szacunkowy czas ukończenia, kiedy rozpoczniesz projekt i dostosujesz się w zależności od okoliczności. Jeśli masz wydarzenie lub termin, zwracamy się do niego na samym początku.

Czy mogę wykorzystać moje dotychczasowe meble?

Oczywiście! Zachęcamy do trzymania się cennych przedmiotów i współpracujemy z Tobą, aby włączyć te elementy do nowego wystroju. Mamy elastyczne podejście do projektowania, które szanuje i szanuje istniejące elementy naszych klientów i zachęca wszystkich klientów do zmiany przeznaczenia tak często, jak to możliwe, ponieważ jest to bardziej zrównoważone podejście do projektowania.

Czy odzyskam inwestycję, którą włożyłem w przebudowę mojego wnętrza?

Twój dom to prawdopodobnie największa inwestycja, jaką kiedykolwiek zrobisz. Dobrze udekorowany dom zwiększa tę inwestycję. Jeśli w którymś momencie zdecydujesz się sprzedać swój dom, statystyki pokazują, że dobrze urządzony dom będzie sprzedawał się szybciej i będzie polecał wyższą cenę, szczególnie taką, która praktykuje zasady Feng Shui. Często odbieramy telefony od klientów, którzy informują, że ich dom został sprzedany w rekordowym czasie, pomimo tego, że w ich okolicy znajdują się sprzedawcy!

Ile kosztują Twoje usługi?

Po wspólnej ocenie Twoich potrzeb udostępnimy Ci opcje najlepiej odpowiadające Twoim indywidualnym wymaganiom projektu we wszystkich fazach oferowanych przez nas usług. Ponieważ każdy cytat jest niestandardowy, trudno powiedzieć, bez spotkania, jednak możesz zacząć od strony naszych usług, aby uzyskać pomysł.

Czy oferujecie bezpłatne konsultacje?

Tak długo, jak chcielibyśmy, aby każda usługa była bezpłatna (za darmo mani / pedi ?!), musimy pobierać opłatę za wstępne konsultacje z uwagi na ilość czasu i energii włożonej w wizytę na miejscu i propozycje, które przedstawiamy. Nawet jeśli nie będziesz kontynuować współpracy z nami po konsultacji, większość klientów dziękuje nam bez względu na to. Pomysły przedstawione podczas naszych wstępnych konsultacji pozwalają zaoszczędzić czas w przyszłości i pomóc uniknąć błędów kosztownych, gdybyś nie poszedł o poradę od profesjonalisty. (Uwaga: w przypadku anulowania konsultacji bez powiadomienia z 24-godzinnym wyprzedzeniem, będzie obowiązywać opłata za anulowanie)

Nadal masz wątpliwości?Zwykłe pytania od naszych klientów

  • Klienci
  • Konsultacje
  • Czas
  • Styl

Kim są typowi klienci?

Nasza klientela pochodzi z różnych dziedzin życia i ma jedną wspólną nić: chce, aby ich dom był sanktuarium, doświadczyć korzyści z projektowania wnętrz i osiągnąć środowisko, które jest uzdrawiające i spokojne. Ich domy są w każdym rozmiarze – od mieszkań po dworki, ale wszystkie mają ten sam wspólny cel.

Interaktywnie odwlekaj treści o wysokiej wartości bez danych zgodnych z poprzednimi wersjami. Szybko kultywuj optymalne procesy i taktyczne architektury. Całkowicie iteruj kowalencyjnie strategiczne obszary tematyczne za pośrednictwem dokładnych rynków elektronicznych.

Czy oferujecie bezpłatne konsultacje?

Tak długo, jak chcielibyśmy, aby każda usługa była bezpłatna (za darmo mani / pedi ?!), musimy pobierać opłatę za wstępne konsultacje z uwagi na ilość czasu i energii włożonej w wizytę na miejscu i propozycje, które przedstawiamy. Nawet jeśli nie będziesz kontynuować współpracy z nami po konsultacji, większość klientów dziękuje nam bez względu na to. Pomysły przedstawione podczas naszych wstępnych konsultacji pozwalają zaoszczędzić czas w przyszłości i pomóc uniknąć błędów kosztownych, gdybyś nie poszedł o poradę od profesjonalisty.

Globalnie inkubuj zgodne ze standardami kanały przed skalowalnymi korzyściami. Szybko rozpowszechniaj lepsze produkty.

Jak dużo czasu to zajmuje?

Każdy projekt jest inny – od prostej konsultacji Feng Shui do renowacji całego domu – więc oczywiście czas, który zajmuje, jest różny. Możemy podać szacunkowy czas ukończenia, kiedy rozpoczniesz projekt i dostosujesz się w zależności od okoliczności. Jeśli masz wydarzenie lub termin, zwracamy się do niego na samym początku.

Globalnie inkubuj zgodne ze standardami kanały przed skalowalnymi korzyściami. Szybko rozpowszechniaj lepsze wyniki, podczas gdy aplikacje obsługujące Internet.

Czy macie konkretny styl?

Nasz styl polega na tym, aby Twoja przestrzeń była funkcjonalna, zdrowa i wygodna, aby pasowała do Twojego stylu życia – czy to swobodnego, czy formalnego, projektujemy pokoje, które odzwierciedlają Twój indywidualny styl i wymagają minimalnej konserwacji. Ale uwielbiamy projektować przestrzenie nasycone kolorem i zachęcać wszystkich naszych klientów do dodawania kolorów do ich życia, poprawiając nasz nastrój.

Rzetelnie reintermediate pomysły na backend dla modeli wieloplatformowych. Ciągłe, ponowne, pośrednie, zintegrowane procesy dzięki technicznie rozsądnemu kapitałowi intelektualnemu.

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media