SalonZ drewnaŻywica epoksydowaStolik kawowy - czarna rzeka - rozalski-meble.pl

Stolik kawowy w kontraście desek sosnowych z czarną żywicą epoksydową. Wykonany z myślą o użytkownikach ceniących sobie oryginalny design!

Przedstawiony na fotografiach niezwykle elegancki stolik kawowy nada każdemu wnętrzu wyrazistości oraz charakteru. Doskonale podkreśli klimat stylu loftowego, minimalistycznego stylu nowoczesnego i klasycznego stylu nowojorskiego. Stalowa podstawa wraz z delikatnymi skosami blatu sprawiają, że mebel jest subtelny i nowoczesny. Połączenie jasnego drewna sosnowego z czarnym elementem dekoracyjnym wykonanym z żywicy epoksydowej daje fenomenalny efekt obok, którego nie można przejść obojętnie. Stolik jest wykonany z myślą o użytkownikach ceniących sobie oryginalny design oraz misterność wykonania.

Styl:
Czyste i nowoczesne
Usługa:
Produkcja
Typ przestrzeni:
Mieszkaniowy
Status:
Ukończone

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media

© 2022. rozalski-meble.pl