Stoły z drewna litego – unikatowa czereśnia!

9 czerwca, 2022 Mikołaj Rożalski0
Stół z żywicy epoksydowej turkusowej do restauracji
Stół z dzikiej czereśni
Stoły z drewna litego - Czereśnia

Stół drewniany z czereśni

Czereśnia określana także jako trześnia i wiśnia ptasia, to często spotykane drzewo owocowe. Czereśnia nie tylko jest ceniona za pyszne owoce. Drzewa te są źródłem doskonałego surowca! Kolor czereśni należy do różnorodnych, od głębokiej czerwieni aż do czerwonego brązu. Czereśnie charakteryzuje ciemny obszar „twardzieli”, które występują we środku drzewa i są oznaką wieku drzewa. Stoły z drewna litego czereśni korzystnie wygląda dzięki wykończeniu za pomocą żywicy epoksydowej, oleju czy też lakieru. Dzięki temu, tylko uwydatnimy jej prawdziwe piękno, którym są naturalnie szeroko i wyraziście rozstawione słoje.

Stoły z drewna litego

Czereśnia to drewno, które idealnie współgra z sosnową czy dębową podłogą. Dzięki swojej barwie i budowie słoi jest to drzewo niepowtarzalne. Idealnie wkomponuję się do nowoczesnych wnętrz gdzie dominuje szarość i biel. Dopełnieniem dla każdego stołu, stolika kawowego czy biurka będą stalowe nogi, które wykonujemy sami, w kolorze, idealnie współgrającym z Twoim wnętrzem i stylem. Marzą Ci się stoły z drewna litego, barwionego  przez samą naturę? Już dziś Twoje marzenie może być rzeczywistością dzięki Nam! Nie zwlekaj z decyzją i napisz do Nas już dziś

Mikołaj Rożalski

Młody przepełniony ambicjami architekt. Założyciel i twórca jedynych w swoim rodzaju mebli bazujących na drewnie i żywicach epoksydowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media