Stoły z litego drewna – Trendy wnętrzarskie 2022

Blat dębowy na szafkę
Stolik kawowy dębowy okrągły
Półki dębowe lite z metalowym stelażem

Stoły z litego drewna

Meble z litego drewna zawsze będą na czasie, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością! Stoły z litego drewna wzbudzają w Nas pozytywne emocje sprawiają, że czujemy się komfortowo. Dlatego w 2022 roku we wnętrzach królowały będą nie barwione powierzchnie drewniane, które doskonale prezentują się na tle jasnych ścian z zielonymi dodatkami.

Meble z litego drewna hit na 2022 rok

Drewniane stoły o lekkiej formie, drewniane stoliki nocne, drewniane szafy w klimacie retro, drewniane komody. Takie i wiele innych mebli znajdzie swoje miejsce w najnowszych projektach architektów. Szlachetna stal i jasne drewno to doskonały duet, w połączniu z odważnymi kolorami nada nowoczesnym wnętrzom wyrazisty charakter.

Stoliki kawowe i plastry drewna 

Stoliki kawowe wykonane z pnia drewna  plasują się wysoko na targach wnętrzarskich. Blaty o grubych formatach jeszcze przez długi czas będą silnym trendem na 2022 rok. Nieregularne kształty i wszystko co kreowała natura przy jak najmniejszej obróbce człowieka jest to nie kończąca się moda, która jest wyznacznikiem stylowego wnętrza.

Zapraszamy na naszego facebooka!

Mikołaj Rożalski

Młody przepełniony ambicjami architekt. Założyciel i twórca jedynych w swoim rodzaju mebli bazujących na drewnie i żywicach epoksydowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media