Stoły z żywicą epoksydową – orzech włoski

9 czerwca, 2022 Mikołaj Rożalski0
stolik kawowy z drewna orzecha i żywicy
stół z żywicy epoksydowej - dębowy
Stolik z żywicy do restauracji

Stolik z plastra orzecha

Orzech włoski jest uznawany, za najszlachetniejszy i ekskluzywny rodzaj drzewa w Polsce! Idealnie nadaje się na stoły z żywicą epoksydową! Wyróżnia, go niepowtarzalność, która objawia się w jego ubarwieniu, od kremowego brązu aż po fiolety i czernie. Co więcej orzech włoski nie posiada mocno widocznych słoi ale nie zabiera mu to atrakcyjności, ponieważ jest bogaty w naturalne smugi oraz pasy. Drewno z orzecha można wykorzystać do zrobienia stołu drewnianego do jadalni, stołu drewnianego rozkładanego, różnego rodzaju stolików kawowych czy naturalny  stolik z plastra orzecha.

Stoły z żywicą epoksydową – drewno orzecha

Ale to jeszcze nie koniec, drewno to znajduje również powodzenie w kuchni, będzie, on idealny do wykonania reprezentacyjnej deski do serwowania potraw. Wykonane przedmioty z tego drewna, dodadzą przytulności i naturalności wnętrzu. Orzech tworzy idealne połączenie z żywicą epoksydową oraz stalowymi nogami, które wykonujemy sami! Sprawdzi się idealnie w stylu loftowym, ale swoją naturalnością, także genialnie dopełni styl skandynawski! Chcesz mieć piękny mebel, który wypełni Twoje wnętrze, naturalnością i szlachetnym wyglądem? My, możemy sprostać Twoim wymaganiom, więc zadzwoń do Nas i wypełnij swoje wnętrze! Odwiedź naszego facebooka

Mikołaj Rożalski

Młody przepełniony ambicjami architekt. Założyciel i twórca jedynych w swoim rodzaju mebli bazujących na drewnie i żywicach epoksydowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media