Meble z żywicą epoksydowąZastosowanie żywicy epoksydowej! - rozalski-meble.pl

8 czerwca, 2022 Mikołaj Rożalski0
stół z żywicy epoksydowej - orzech włoski
Okrągły stolik kawowy z drewna orzecha i żywicy
Stolik z żywicy epoksydowej, orzech włoski

Stół z żywicy epoksydowej

Zastosowanie żywicy epoksydowej jest niezwykle szerokie. Ma ona za zadanie chronić drewno przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem wysokich temperatur i promieniami UV. Połączenie żywicy epoksydowej z litym drewnem daję, nam gwarancje na długie lata! Impregnacja drewna żywicą, to nie lada wyzwanie. Epoksyd wymaga precyzyjnego dozowania żywica-utwardzacz! Stół z żywicy może być nie do uratowania, gdy proporcje nie zostaną zachowane! Co więcej, by żywica uzyskała prawidłową formę, potrzebuję utwardzenia termicznego. Na przestrzeni ostatnich lat żywica zyskała swą popularność.

Stolik kawowy z żywicą

Stoły zalewane żywicą epoksydową  są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Stół drewniany z żywicą epoksydową , nie zyska tylko trwałości ale także za zgodą przyszłego właściciela może zyskać nietuzinkowy kolor. W żywicy jest możliwe zatopienie różnego rodzaju rzeczy, począwszy od kamieni, aż po rośliny. Jest to sposób na utrwalenie wspomnień z wakacji czy innych ważnych dni z naszego życia. Zjednoczony duet taki jak żywica i lite drewno idealnie prezentują się w domu, na tarasie, w ogrodzie jakże w biurze czy restauracji. Chcesz posiadać niepowtarzalny i pasujący do każdego stylu, stół z żywicy epoksydowej? Odezwij się do Nas a My go wykonamy! Odwiedź nas facebooku!

Mikołaj Rożalski

Młody przepełniony ambicjami architekt. Założyciel i twórca jedynych w swoim rodzaju mebli bazujących na drewnie i żywicach epoksydowych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone *

logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media