Stół dębowy rozkładany – classic design i życzenie klientki

Stół dębowy rozkładany – classic design jest jednym z często sprzedających się stołów w naturalnej odsłonie koloru dębu. Może się wydawać, że stół ten jest stołem mogącym pasować do każdego wystroju wnętrza w związku z tym klienci często go wybierają.

Ale tak jak często Was informujemy, nie chcemy być fabryką produkującą stoły masowo, więc jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Tak właśnie powstaje stół o kształtach jak każdy inny „Classic design” ale o innym ciekawym barwieniu.

Komoda Scorpion w kolorze drewna mango, olchy miodowej, a może koniaku?

Pasja jest jednym z elementów ciekawych i trwałych mebli wykonywanych przez nas, bez niej ciężko byłoby tworzyć meble, które wychodzą z naszej pracowni. Ale kolejnym z elementów w przypadku naszych ręcznie tworzonych mebli jest zaangażowanie i pełne zainteresowanie efektem końcowym przez klienta. To właśnie na podstawie informacji i wyobrażenia, które dostajemy od Was drodzy klienci każdorazowo podejmujemy próby kompozycji i trafienia w Wasze gusta. W tym konkretnym przypadku klientka przyszła do nas z zapytaniem o wykonanie stołu classic design w barwieniu zbliżonym do mebli już wcześniej zakupionych, co jest zawsze ciekawym wyzwaniem, ponieważ jak wiemy z każdym kawałkiem drewna pracuje się inaczej. Ale… też kolor na meblach opisanych i przedstawionych na zdjęciach przez klientkę nie był kolorem jednolitym.

W związku z czym największym z wyzwań w przypadku tego stołu było poświecenie czasu na małych wycinkach materiału drzewnego tak aby zbliżyć się kolorystycznie do zlecenia klientki i dopiero wtedy pokrycie już wcześniej przygotowanego blatu bejcą.

Drewno dębowe w połączeniu z indywidualnie dobranym barwieniem

Według nas, twórców zabieg udał się doskonale a pacjent przeżył, a dowodem na to jest zadowolenie klientki od, której otrzymaliśmy zdjęcia. A Wam jak się podoba takie barwienie drewna dębowego? Czy jednak wolicie pozostać przy kolorze naturalnym?

Każdy z nas ma inne preferencje, ale dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, więc jeżeli tylko chcecie kolor mango, albo jakikolwiek inny, pamiętajcie że zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Proces realizacji – staranność i czas

Realizacja Stół dębowy rozkładany – classic design to proces, który trwał w okolicach 1,5 miesiąca. Każdy etap produkcji był dopilnowany przez pomysłodawcę marki Rożalski-meble, czyli naszego rzemieślnika Mikołaja zapewniając nie tylko estetykę, ale i trwałość naszego produktu.

Podsumowanie – Stół dębowy rozkładany – classic design w Twoim domu

Stół dębowy rozkładany – classic design jest na pewno jednym z kolejnych stołów o indywidualnym charakterze przyciągając spojrzenia i dostosowując się do Twoich potrzeb. Wybierz jakość, wybierz Rożalski-meble!

Inne nasze realizację tego modelu możesz sprawdzić tutaj -> nasze portfolio

Jeżeli natomiast nie możesz się doczekać swojego stołu dębowego lub innego mebla koniecznie odwiedź nasz sklep tutaj -> sklep rozalski-meble.com

Jeżeli chcesz być na bieżąco zawsze możesz nas śledzić na facebooku.

Produkt możesz zobaczyć poniżej