NASZA LOKALIZACJA

ODWIEDŹ NAS
W NASZEJ LOKALIZACJI

Niezabitów-Kolonia 40
24-320 Poniatowa
Woj. Lubelskie

PYTANIA INFORMACYJNE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pielęgnacja stołów dębowych lakierowanych oraz olejowanych

Stoły z litego dębu są znane z wyjątkowej trwałości, naturalnego piękna i eleganckiego wyglądu. Stanowią one doskonały element wystroju wielu wnętrz, zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych czy restauracjach. Jednak, aby zachować ich blask na wiele lat, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja stołów dębowych. W tym artykule przyjrzymy się różnicy między stołami lakierowanymi a olejowanymi oraz podpowiemy, jak o nie dbać, aby prezentowały się wspaniale przez długie lata.

Więcej informacji znajdziesz w artykule.

4 technologie wykończenia blatów - którą wybrać?

Zastanawiacie się pewnie czym różni się zwykły mat od podwójnego, już wyjaśniamy. Zwykły mat to 3 warstwy lakieru. Jest to technologia lakierowania, najbliżej natury. Przy trzykrotnym lakierowaniu, blat zachowuje fakturę. Pod ręką wyczuwalne są słoje drewna oraz jego bliskość. Tymczasem podwójny mat charakteryzuje się, aż 6 warstwami lakieru. Po 3 warstwach, blat jest matowiony maszyną oscylacyjną, po czym są nakładane kolejne 3 warstwy. Przy podwójnym macie, blat posiada tafle uzyskana z lakieru, jest odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne, a jego słoje nie są już tak wyczuwalne jak w zwykłym macie. Obie techniki nakładane są metodą natryskową w profesjonalnej komorze bezpyłowej. I obie techniki są doskonałe, to tylko od Ciebie zależy czego oczekujesz od swojego blatu.

Natomiast w nawiązaniu do tytułu, gdzie wspominam o 4 technologiach, proszę zapoznaj się z artykułem gdzie opisujemy wszystko w szczegółach.

Czym wyróżnia się nasza firma i dlaczego warto wybrać nas?

Rozalski-meble to mała firma, tworząca z pasją i zaangażowaniem. Nie wykonujemy Naszych produktów masowo idąc na ilość, u Nas liczy się jakość. Miesięcznie Nasza firma wykonuje 3-4 stoły drewniane, to pozwala na precyzyjne wykonanie każdego z nich!

Proszę zapoznaj się ze wszystkimi naszymi zaletami pod adresem https://rozalski-meble.pl/czym-wyroznia-sie-nasza-firma-stol-z-litego-drewna-perfekcyjnie-wykonany/.

Dlaczego warto wybrać stół dębowy?

Stół z litego drewna to jeden, z najważniejszych elementów każdego domu! Przy nim gromadzi się cała rodzina, oraz jest to centralne miejsce każdego salonu! Stół z litego dębu to najbardziej narażony mebel na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć. Dlatego gatunek drewna z jakiego jest wykonany, odgrywa istotną rolę. Dlaczego tak chętnie wybieramy drewno dębowe? Dąb już od wieków był symbolem siły i potęgi. Dąb to drewno wytrzymałe, twarde i co najważniejsze ponadczasowe. Po obróbce, drewno nabiera niesamowitych barw. Nieregularny kierunek słoi i różne rodzaje sęków, sprawia że każdy blat dębowy jest wykonany w jednym egzemplarzu i nigdy nie powtórzy się taki sam. Każdy stół z litego drewna, regał czy stolik kawowy będzie niepowtarzalny.

Czy jesteście w stanie stworzyć coś wyjątkowego?

Czasami jesteśmy pytani o wyjątkowe produkty, których nie spotkamy u innych znajomych lub producentów.

Nasza odpowiedź jest prosta, każdy z naszych produktów jest wyjątkowy pod względem wizualnym oraz jakościowym. Natomiast raz na jakiś czas Rożalski-Meble stara się dostarczyć coś co mile Was zaskoczy. 

Jednym z takich produktów jest stół ze szklanymi nogami i możecie przeczytaj o nim tutaj. Natomiast jesteśmy też w posiadaniu monolitów z czeczotu topoli. 

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda? Zerknij tutaj.

SZYBKI KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI / ZADAJ PYTANIE