Jesteśmy ponownie… 😀
Tym razem z nowością w naszej ofercie.

Pewnego dnia przyszedł do nas klient z nietypową prośbą na realizację jego stołu. 😀 Nietypową, ponieważ dotychczas wykonywaliśmy stoły głównie w połączeniu drewna, żywicy, stali… teraz połączenie miało się opierać o drewno, stal i szkło 💎 czyli miał powstać stół ze szklanymi nogami.

A właściwie ze szkła miały powstać nogi. Na początku, mieliśmy pewne obawy ponieważ nasze stoły, ich blaty oraz konstrukcja wspierająca blat są solidne i ich ciężar nie jest mały… Natomiast podjeliśmy się realizacji zlecenia a efektem końcowym chcemy się pochwalić na załączonych zdjęciach.

Dodatkowym atutem co można zobaczyć na zdjęciach jest fakt, że stół powstał jeszcze przed realizacją prac wykończeniowych mieszkania klienta, czyli zaraz po zakończeniu prac klient może cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z rodziną przy stole z, którego jest zachwycony. 😉

Warto tutaj wspomnieć na koniec, że może obecne zdjęcia nie oddają całości efektu ponieważ stół stoi na podłodze oklejonej kartonami, ale jak tylko mieszkanie będzie finalnie wykończone z pewnością do Was wrócimy z nową relacją zdjęciową. Dowiedzieliśmy się od klienta, że blisko stołu ze szklanymi nogami, pojawią się schody niemalże w całości skonstruowane ze szkła które będą się pięknie komponowały z naszym stołem.

✅ Stół ten również niebawem pojawi się w naszej ofercie jako stała pozycja, w której będziecie mogli wprowadzać swoje propozycję. Stół widoczny na zdjęciach ma wymiar 160x100cm + dwie dostawki 60cm.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak zostawić Państwa ze zdjęciami stołu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszamy na naszą stronę https://rozalski-meble.pl/sklephttps://facebook.com/rozalskimeble
lub do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:
📱 721 343 258