Stół dębowy spider rozkładany – przyciemniony bejcą

Stół dębowy spider rozkładany - przyciemniony bejcą!

Stół dębowy spider rozkładany

To już kolejny stół dębowy spider rozkładany, który zagościł w domu Naszych klientów. Dąb, barwiony na jasny orzech prezentuje się fenomenalnie! Największym atutem stołu, jest jego wykończenie. MATOWE LUSTRO prezentuje się na nim wybitnie! Jest to najwyższa jakości blatu dębowego! Matowe lustro daje nam gwarancję kilkuletniego użytkowania stołu bez jego uszkodzenia.
Sprawdź naszego facebooka

Stół drewniany pająk

Stół spider wyróżnia się nie tylko poprzez wykończenie, ale także przez zniewalające nogi o układzie pająka! Dodatkowo stół spider posiada dwie dostawki. Dzięki temu możemy manipulować długością naszego stołu, który wzorowo sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach. W tym przypadku centralna część blatu dębowego mierzy 150 cm x 100cm. Dostawki powiększą go o całe 120 cm, co w efekcie da nam 270 cm. Małe stoły mogą stać się wielkie! Pomieszczą całą rodzinę !

Styl:
Czyste i nowoczesne
Typ przestrzeni:
Mieszkaniowy
Status:
Ukończone
logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media