Stół z niebieską żywicą epoksydową

Fenomenalny i niepowtarzalny! To kolejny stół z niebieską żywicą epoksydową, który powstał w Naszej pracowni! Lity dąb połączony z żywicznym kanionem tworzy duet idealny! Zjawiskowa żywica perłowa w kolorze błękitu dodaje mu prawdziwego uroku! Ale to nie wszystko, deski dębu jaki zastosowaliśmy do tego stołu, mają niepowtarzalny kształt! Mimo swojej wyrazistości nie jest przytłaczający, ponieważ jego zimny i jasny kolor działa uspokajająco! Natomiast żywica epoksydowa tym razem dominuję! Daje ona wrażenie płynącej wody, efektu 3D i zachwyca niejednokrotnie!

Stół dębowy, wypełniony perłową żywicą

Wymiar stołu jest wykonany pod życzenie klientów, mierzy on 100 cm szerokości oraz 220 cm długości. Wykończenie stołu to Nasz bestseller! Matowe lustro, to najlepsze i najbardziej odporne wykończenie blatów Naszego autorstwa! Daje ono 100% ochrony stołu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wysokimi temperaturami.

W tym dziele właśnie o to chodziło! Aby stół był niepowtarzalny, zaskakiwał swym wyglądem domowników i gości oraz był odporny! Jeżeli chcesz posiadać w swoim domu coś tak pięknego odezwij się do Nas!

Wszystkie nasze realizację możesz sprawdzić tutaj -> nasze portfolio

Jeżeli natomiast nie możesz się doczekać swojego stołu dębowego lub innego mebla koniecznie odwiedź nasz sklep tutaj -> sklep rozalski-meble.com

Jeżeli chcesz być na bieżąco zawsze możesz nas śledzić na facebooku.