Stolik pająk – mniejszy brat stołu pająk

Stolik pająk to unikatowe połączenie solidnego blatu dębowego o grubości 40 mm i metalowej podstawy w charakterystycznym kształcie „pająka”. Oferowany przez renomowanego producenta Rożalski-Meble, ten mebel jest dedykowany pasjonatom nowoczesnego wzornictwa.

Gruby blat z precyzyjnie wyselekcjonowanego dębu nie tylko zapewnia estetykę, lecz także trwałość. Naturalna struktura drewna została podkreślona gładką powierzchnią, poddając drewno specjalnym obróbkom.

Metalowa konstrukcja w formie „pająka” to nie tylko oryginalny element kolekcji, ale także gwarancja stabilności, solidności i trwałości. Stolik doskonale komponuje się z nowoczesnymi, loftowymi i industrialnymi wnętrzami, nadając im niepowtarzalny charakter dzięki minimalistycznej formie i harmonijnemu połączeniu naturalnego drewna z metalową podstawą.

Wymiary naszego stolika kawowego

Długość blatu: 100cm lub 80cm
Szerokość blatu: 50cm lub 40cm
Grubość blatów: 4cm
Wysokość: 45cm

Chociaż wymiary stolików ze zdjęć posiadają wymiary powyższe, my się na nie nie zamykamy. Pamiętaj, sky is the limit, a więc co Ci w głowie zagra my zrealizujemy. Zarówno blat jak i nogi powstają w odpowiednich proporcjach po wcześniejszych rozmowach z klientem, więc jeżeli te wymiary nie są dla Ciebie odpowiednie, my znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Zrobimy magiczne przeliczenia żeby wszystko grało i zachowało odpowiednie proporcje a następnie od podstaw stworzymy mebel dla Ciebie na wymiar.

Stolik z nogami pająk – geneza powstania

Tutaj nie ma szczególnie długiej historii 🙂 Wszystko rozpoczęło się od zakupu przez klienta stołu dębowego pająk jak poniżej. A po pewnym czasie powstała w głowie myśl, co by się z nim dobrze komponowało. Po krótkiej rozmowie telefonicznej już wiedzieliśmy co dalej. Wystarczyło przygotować propozycję kompozycji pasującej do dużej wersji no i proszę. Powstały dwa małe arcydzieła zachwycające naszego klienta.

Stół dębowy pająk rozkładany – stół spider rozkładany

4 600

Od (140 cm x 90 cm) do (360 cm x 100cm). WYBIERZ DOWOLNY WYMIAR! INTERESUJE CIĘ INNY FORMAT NAPISZ EMAIL! [email protected]

Stół pająk dębowy rozkładany – spider loft

4 600

Od (140 cm x 90 cm) do (360 cm x 100cm).

Wszystkie nasze realizację możesz sprawdzić tutaj -> nasze portfolio

Jeżeli natomiast nie możesz się doczekać swojego stołu dębowego lub innego mebla koniecznie odwiedź nasz sklep tutaj -> sklep rozalski-meble.com

Jeżeli chcesz być na bieżąco zawsze możesz nas śledzić na facebooku.