Meble ogrodowe, Rodzaje drewna

Meble ogrodowe z oferty Rożalski Meble, wyjątkowo dopełniające urok Twojej przestrzeni zewnętrznej

Leżak ogrodowy na trawniku

Meble ogrodowe witające Was w ogrodowym raju! Dzisiaj pragnę podzielić się z Wami niezwykłą kolekcją mebli ogrodowych, której nie sposób nie pokochać. Rożalski Meble zabiera Was w podróż przez wyjątkowe produkty, które nie tylko dopełnią Wasz ogród, ale także nadadzą mu niezapomniany charakter.

Jeśli marzysz o stworzeniu przytulnej oazy wypoczynku na świeżym powietrzu, albo chcesz urządzić eleganckie miejsce spotkań z bliskimi. To właśnie znalazłeś swoje idealne rozwiązanie. Meble ogrodowe Rożalski Meble to połączenie wygody, funkcjonalności i ponadczasowego designu.

Co sprawia, że nasza oferta wyróżnia się spośród innych? Po pierwsze, trwałość i solidność. Nasze meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na zmienne warunki pogodowe. Dzięki czemu będą Wam służyć przez wiele lat, zachowując swój nieskazitelny wygląd. Jednym z takich materiałów jest podkład cynkowy wysokiej jakości tak aby meble nie korodowały po krótkim czasie. Kolejnym z materiałów jest drewno olchowe spełniające warunki dla mebli zewnętrznych.

Ale to nie wszystko. Bogaty wybór stołów, krzeseł, leżaków, ławek i zestawów wypoczynkowych pozwoli Wam znaleźć dokładnie to, czego potrzebujecie. Bez względu na to, czy preferujecie nowoczesny minimalizm, czy rustykalny urok, nasza kolekcja zaspokoi różnorodne gusta i potrzeby.

Wybrane meble ogrodowe z kolekcji Rożalski Meble

  1. Ławka ogrodowa – industrial – absolutnie wyjątkowy element aranżacji terenów zielonych i nie tylko. Wyróżniając się surowym, industrialnym designem, ma nie tylko funkcjonalne walory, lecz także głęboką symbolikę. Inspirując się estetyką przemysłowych przestrzeni, ta nowoczesna ławka wplata w siebie ducha nowoczesności i pamięć o historii miejskich krajobrazów.
  2. Łóżko tarasowe – 2 osobowe ze stolikiem – to nie tylko funkcjonalny mebel ogrodowy, ale także wyrafinowana ozdoba przestrzeni zewnętrznej. Nasze łóżko tarasowe w tej wersji pomieści 2 osoby, dodatkowo jest wzbogacone o wygodny stolik i miękkie poduszki, aby jeszcze bardziej zachwycało elegancją i nowoczesnym stylem. Tutaj trzeba pamiętać, że nasze łóżko tarasowe jak przedstawione zostało na zdjęciach jest dzielone, więc może tworzyć jednolitą całość lub być oddzielnymi 2 meblami.
  3. Leżak ogrodowy – 1 osobowy – solidna konstrukcja ramy stalowej z podkładem cynkowym malowanej proszkowo gwarantuje trwałość i doskonale zabezpiecza przed korozją. Jest to jeden z powodów dla których leżak doskonale sprawdzi się zarówno na słonecznym tarasie, jak i w zacienionym zakątku ogrodu. Ponadto, wytrzymałość konstrukcji pozwala na obciążenie do ponad 120 kg, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Zapraszamy Was do odkrywania naszej pełnej oferty na stronie Rożalski Meble i dołączania do grona naszych zadowolonych klientów. Odkryjcie, jak możemy przekształcić Waszą przestrzeń na zewnątrz w wymarzone miejsce do odpoczynku i relaksu. Twórzcie piękno w swoim ogrodzie już dziś z Rożalski Meble! Możesz się z nami również skontaktować dzwoniąc pod numer telefonu 721-343-258, poprzez facebooka lub fomularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *