Nasze życie toczy się w dużym zakresie wokół jednego z mebli nas otaczający. Tym meblem jest stół dębowy z dodatkowymi akcentami żywicy znajdujący się głównie w naszych jadalniach. To właśnie przy nim spędzamy ogrom naszego czasu w życiu podczas śniadania, obiadu, kolacji albo, chociażby podczas rodzinnych uroczystości. Mało kto zwraca uwagę, na tak pospolity mebel, który od dawna jest obecny w naszych domach. Pomyślmy tylko gdzie byśmy skupiali swoją rodzinę gdyby takiego stołu nie było?

Stół dębowy jadalniany, wypełniony białą żywicą.

To właśnie stół dębowy wypełniony białą żywicą wypełnia nasze życie swym nietuzinkowym wyglądem. Posiada on stylowe nogi dodatkowo wzbogacając nasze wnętrze. Każdy element tego stołu dębowego swoimi proporcjami idealnie ze sobą współgra dzięki czemu, stół ten nie przytłacza naszego otoczenia.

Stół „zygzak” posiada wymiary blatu 200cm x 100cm x 4cm oraz jego wysokość nie przekracza 76cm, co nie oznacza, że nie jest możliwe przygotowanie wymiarów stołu wypełnionego żywicą w innych wymiarach zachowując proporcję tak aby nasz mebel nadal pozostał piękny.

Funkcjonalność stołu dębowego wypełnionego żywicą.

Ten konkretny stół jest przygotowany do funkcjonowania w jadalni, co nie oznacza, że nie możemy przygotować stołu w takim samym stylu dla innego pomieszczenia albo, chociażby w nieco innym kształcie dzięki czemu spowodujemy powstanie nowej funkcjonalności takiego stołu. Możemy również przygotować komplet mebli jak np. stół do jadalni, biurko do umeblowania naszego biura jak również różnego rodzaju półki.

Wszystkie nasze realizację możesz sprawdzić tutaj -> nasze portfolio

Jeżeli natomiast nie możesz się doczekać swojego stołu dębowego lub innego mebla koniecznie odwiedź nasz sklep tutaj -> sklep rozalski-meble.com

Jeżeli chcesz być na bieżąco zawsze możesz nas śledzić na facebooku.

Chętnie się chwalimy naszymi pracami, w związku z czym zachęcamy, polub nasz facebook, jak również zaglądaj na naszego bloga, tam również opisujemy swoje prace, oraz konkretne działania, lub chociażby możecie poczytać tam o tym jak pielęgnować nasze meble.