Stolik kawowy jest jednym z mebli, który jest przez nas często wykonywany. Obecnie przedstawiamy stolik kawowy double cherry będący unikatowym pod względem wykonania.

W zasadzie zaobserwować można różnego rodzaju stoliki kawowe. Dla zwykłego odbiorcy wizualnie w przypadku obecnie przedstawianego stolika kawowego double cherry, względem innych wymienionych poniżej widzimy przede wszystkich różnice w ilości sztuk oraz wysokościach składowych.

Inne dostępne stoliki kawowe w naszym portfolio

Jak można zobaczyć w powyższych pozycjach stolik kawowy double cherry składa się z 2 niemalże jednakowych elementów. Warte zauważenia w tej pozycji jest to, że po odpowiednim złożeniu elementów stolika kawowego double cherry posiadamy ciągłość zatopionych w żywicy epoksydowej desek. Deski te są uzyskane z drewna czereśniowego.

Stolik kawowy double cherry i jego przewaga nad innymi

Jak pisaliśmy powyżej, jest to stolik kawowy, który po złożeniu daje większego rozmiaru stolik kawowy pozwalający pomieścić więcej filiżanek, ale czy to jest jego główna zaleta?  Zaletą tego stolika jest również to, że w każdym momencie możemy stworzyć z niego dwa rozłączne stoliki kawowe które nie tracą na swoim charakterze.

Właśnie dzięki odpowiedniego skomponowaniu desek z drewna czereśniowego zatopionego w barwionej pomarańczowej żywicy mamy dowolność aranżacji. Dowolność aranżacji jest jednym z dodatkowych atutów pozwalających pożegnać się z nudą. Zyskujemy możliwość stworzenia wielu kompozycji, lub po prostu rozdzielenia naszego stolika. Tutaj nie musimy ustalać sztywnych zasad, niech goście przebywający u nas będą wyznacznikiem jak stolik powinien zostać użyty w dniu dzisiejszym.

W jakich pomieszczeniach powinien zagościć ten rodzaj stolika kawowego?

Stolik kawowy w stylu double jest meblem perfekcyjnie pasującym do stylu rustykalnego, industrialnego oraz eklektycznego. Na naszym profilu facebook możecie Państwo zobaczyć, różne aranżacje tego stolika lub innych stolików kawowych.

Jeżeli mielibyście Państwo wątpliwości, jaki stolik lub jaki rodzaj stolika umieścić w swoim wnętrzu zapraszamy do kontaktu. We naszych wpisach na blogu możemy zaobserować doświadczenie jakie posiadamy co pozwala nam doradzić w każdej sytuacji.