Stolik nocny to jestem z elementów wystroju naszych sypialni. Może znaleźć on przeznaczenie przy łóżku sypialnianym jak również w salonie jako miejsce na, którym możemy odłożyć książkę lub kawę…

Stolik nocny = stolik pomocniczy

Jak widać na fotografiach, ten egzemplarz znalazł swoje przeznaczenie w salonie, w związku z czym należy go traktować bardziej jako stolik pomocniczy. Jest on na tyle zgrabny, dzięki swoim niewielkim wymiarom, dzięki czemu będzie się dobrze prezentował w przestronnym wnętrzu jak i w skromniejszym metrażu. Więcej realizacji podobnych stolików nocnych możesz również obserwować na naszym facebooku.

Budowa stolika nocnego

Stolik ten łączy w sobie staranność wykonania, nowoczesny wygląd jak również praktyczność. Wykonany jest on z drewna sosnowego, natomiast kolorowe wykończenia stanowi żywica epoksydowa zabarwiona na niebiesko, a dodatkowym akcentem jest umieszczona w dolnej części metalowa półeczka. Dzięki czemu dodatkowo nasz stolik nocny uzyskuje jeszcze jeden atut.

Jaki może wygląd stolika nocnego i dlaczego go tak nazywamy?

Stolik o jakim mowa w tytule tego akapitu może mieć nieskończenie wiele konstrukcji. W tym przypadku jest to stolik o regularnych kształtach, gdzie twórca nie ryzykował „pędzla”. Natomiast możemy natknąć się również na stolik, który moglibyśmy nazwać nocnym a jednak na taki nie wygląda. Proszę spojrzeć na stolik z plastra drewna. Mógłby również pełnić rolę stolika nocnego, natomiast akurat ten egzemplarz komponuje się lepiej w innym pomieszczeniu. Co nie oznacza, że dla Was nie jesteśmy w stanie dowolnego kształtu i wymiaru stolika.