SalonSypialniaŻywica epoksydowaStolik nocny - turkus - rozalski-meble.pl

Nad wyraz uniwersalny stolik nocy, który odnajdzie się również w salonie. Turkusowa żywica epoksydowa nadaje niepowtarzalny wyraz dla blatu.

Ten stolik pomocniczy to idealna opcja dla wielbicieli prostoty oraz elegancji. Świetnie sprawdzi się jako stolik nocny lub postawiony w salonie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie będzie się prezentował zarówno w przestronnym wnętrzu jak i w skromniejszym metrażu. Stolik łączy w sobie staranność wykonania, nowoczesny wygląd oraz praktyczność. Wykonany jest z drzewa sosnowego, natomiast kolorowe wykończenia stanowi żywica epoksydowa zabarwiona na niebiesko dla wygody w dolnej części stolika umieszczona jest metalowa półeczka. To wszystko składa się w spójną całość.

Styl:
Czyste i nowoczesne
Typ przestrzeni:
Mieszkaniowy
Status:
Ukończone
logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media

© 2022. rozalski-meble.pl