Stolik kawowy dębowy – mini classic oak

Jedyny w swoim rodzaju stolik kawowy z litego drewna dębowego!

Ten stolik kawowy dębowy jest doskonałą propozycją dla rodzin, które lubią oryginalność z nutą nowoczesności. Dzięki niemu każdy z was polubi i będzie dobrze wspominać wspólnie spędzone chwilę z rodziną i przyjaciółmi. Na pewno każdego zadziwi swoim niepowtarzalnym wyglądem i delikatnością. Fantastycznie wpasuje się do każdego wystroju wnętrza. Za sprawą połączenia pomalowanej na czarno stalowej podstawy z blatem wykonanym z drewna dębowego wyraża swoją niepowtarzalność.

Stolik kawowy dębowy a jego wymiary

Wymiary tego stolika jak wielu Naszych innych mebli nie są żadnym ograniczeniem. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa niemalże każdy wymiar stolika która nie posiada wymiarów stołu. Oczywiście mamy swoje ograniczenia ale stoliki kawowe swoimi skromnymi wymiarami nigdy nie przekroczą naszych granic. A być może do tego czasu my przekroczymy kolejne granice.

Materiał wykonania stolika dębowego

W aktualnie przedstawianej propozycji, widnieje stolik kawowy dębowy. Jak sama nazwa wskazuje jest to lity dąb z najwyższej jakości materiałów. Natomiast nie zamykamy się na innego rodzaju drewno z którego może być wykonany Państwa blat. My jesteśmy tutaj od wykonania oraz doradzenia jaki materiał się najlepiej sprawdzi w wybranym wnętrzu, natomiast to Wy jako klienci macie ostateczną decyzję. Oczywiście zalecamy tutaj zawsze uwzględnienie Naszych uwag jako specjalistów. W jednym miejscu drewno dębowe spełni swoje oczekiwania w połączeniu z odpowiednią warstwą zabezpieczającą, natomiast w innym może wystarczy inny rodzaj drewna.

Poniżej zapraszamy Was do zapoznania się z innymi propozycjami:

Natomiast na Naszym facebooku możesz zaobserwować stolik kawowy wykonany z równie uroczego litego dębu.

Styl:
Czyste i nowoczesne
Typ przestrzeni:
Mieszkaniowy
Status:
Ukończone
logo_rozalski_footer_2
rozalski-meble.pl
Jednym z powodów, dla których zostaliśmy projektantami mebli, było to, że kochamy kolekcjonować, a następnie składać wszystko razem. Ale kiedy projektujesz swój własny dom, najtrudniej jest go zakończyć, ponieważ zawsze dodajesz swoją ulubioną rzecz, a na końcu nie ma już miejsca.
Social media