Meble z żywicą epoksydową

Stolik pomocniczy dębowy

Dębowy stolik pomocniczy - Stolik boczny drewniany - Stolik boczny drewniany

Dębowy stolik pomocniczy

Do naszej oferty zawitał nowy innowacyjny produkt, którym jest stolik pomocniczy dębowy. Jak sama nazwa wskazuje pełni on kilka, a nawet kilkadziesiąt funkcji. Stolik pomocniczy najlepiej sprawdza się w małych mieszkaniach lub biurach. Swoje zastosowanie znajdzie, również w restauracji czy hotelach. Jego subtelny wygląd wpasuje się do każdego wnętrza i wystroju. Od 2022 roku projektanci zwracają szczególną uwagę na meble, które nie tylko pasują do wnętrza ale są one przede wszystkim funkcjonalne. Więcej zdecydowanej przestrzeni, działa bardzo dobrze na człowieka przy codziennych czynnościach.

Stolik pomocniczy z litego drewna

Jak już pewnie wiecie, w Naszej firmie sam możesz zaprojektować taki oto stolik pomocniczy. Może mieć proste nogi, jak i te bardziej wyraziste. Chcesz by pasował do kolorów dominujących w Twoim domu? Nie jest to dla Nas problem! Nogi mogą być w każdym kolorze z gamy kolorystycznej. Tak samo tyczy się rozmiaru, kształtu czy wysokości. Ty sam to wszystko wybierasz. Chcesz aby był prostokątny, okrągły czy kwadratowy – taki będzie! Czereśnia, orzech czy dąb? Drewno tez wybierasz sam! Po wyborze rozmiaru, wysokość, kształtu, drewna oraz nóg pozostaje już tylko wybór wykończenia blatu w stoliku bocznym. Oczywiście jeżeli czegoś nie wiesz lub po prostu nie jesteś pewien, zadzwoń do Nas My zawsze służymy pomocą!

Minimalistyczny stolik do sofy

Gdy natomiast nie jesteś pewien czy jest Ci potrzebny stolik pomocniczy dębowy w domu czy biurze, to przestawiamy kilka zastosowań jakie najczęściej spełnia.

SYPIALNIA

1. Stolik pomocniczy w sypialni może służyć jako taca. Znakomicie sprawdzi się, do serwowania śniadania prosto do łóżka.
2. Stolik pomocniczy, jest tak zrobiony aby jego dolna część chowała się pod łóżko. Takim oto sposobem, może służyć jako podstawa pod laptopa.
3. Stolik pomocniczy, idealnie sprawdzi się dla osób kochających rysować lub dla graczy planszówek!

SALON

1. W salonie podobnie jak w sypialni, stolik pomocniczy może służyć jako podstawa pod laptopa.
2. W codziennych czynnościach sprawdzi się również wzorowo jako stolik kawowy.
3. Jeżeli natomiast posiadasz już swój stolik kawowy, a zaprosiłeś większa liczbę osób, to stolik pomocniczy może posłużyć jako podstawa do przekąsek.

KUCHNIA

1. Pamiętaj do każdego stolika pomocniczego możemy zamontować kółka, tym oto sposobem może znaleźć również zastosowanie w kuchni. Sprawdzi się on idealnie, gdy posiadamy zbyt mały blat kuchenny, a przygotowujemy coś z wielu produktów i potrzebujemy dodatkowego miejsca.
2. Możemy również wykorzystać go, jako jeżdżący stolik na przyprawy.
3. Świetnie, także sprawdza się w wspólnym gotowaniem z dzieckiem, aby miało oddzielny blat.

BIURO

1. Podstawa pod sprzęty to główne jego zastosowanie.
2. Stolik pomocniczy może służyć, także do prezentacji produktów firmy.
3. W biurze, idealnie sprawdzi się jako stolik do serwowania kawy i różnych przekąsek!

Stolik boczny drewniany

Można by tak wymienić bez końca. Lecz Ty sam najlepiej wiesz do czego Ci posłuży najlepiej stolik pomocniczy! My natomiast wiemy, że nie warto zastanawiać się nad jego kupnem! Jeden mebel, a wiele możliwości! Wiec, nie czekaj i już dziś zadzwoń do Nas i zamów swój wymarzony stolik pomocniczy!

Rozalski-meble to nie firma masowa, tu Wasze stoły są wykonywane z sercem!
Sprawdź naszego facebooka!

Lub sprawdź nasze prace na https://rozalski-meble.pl/portfoliorr/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *