Meble z litego dębu

Stoły dla firm i inne meble z litego drewna.

Stolik kawowy z żywicy epoksydowej, orzech włoski

Jak już wiecie,

Nasza firma zajmuje się robieniem stołów i innych mebli z drewna! Ale to nie wszystko! Rozalski-meble wykonuje stoły nie tylko dla osób prywatnych, a także stoły dla firm. Nasze prace możecie spotkać już w kilku obiektach.

Nasze stoły dla firm możecie spotkać między innymi:

  • W Salonie Fryzjerskim Cynarki, który mieści się w Warszawie na ulicy Wspólnej 75 lok. U4. Zobaczycie tam piękny stolik kawowy wykonany z drewna orzecha włoskiego połączonego z czarną żywicą epoksydową. Stolik był nie lada wyzwaniem, ale nam się udało! Jako pierwsza firma na rynku wykonaliśmy pogrubiony blat z kontynuacją naturalnych słoi drewna! Musisz to koniecznie zobaczyć na naszym fb lub w portfolio!
  • Kolejnym obiektem gdzie spotkacie Nasze produkty jest Willa Win mieszcząca się w Lublinie na ulicy Nałeczowskiej 33A. Tam natomiast możecie napić się wina przy pięknym nietypowym barze wykonanym z dwóch beczek po winie Senorio de Otazu! Aczkolwiek dwie beczki łączy ze sobą konstrukcja stalowa i blat wykonany z litego dębu w wykończeniu matowego lustra. Spotkacie tam również stoliki barowe, które są zrobione z beczek, w nich również dojrzewało wino Castillo De Monte La Reina Joven. Niegdyś blat został wykonany z 100 cm. fantastycznego plastra dębowego. Połączony z przezroczystą żywicą epoksydową i zatopionymi w niej korkami od wina współgra idealnie! W Willi Win nie tylko spotkacie bar i stoliki barowego, stworzyliśmy równie piękny dębowy stół w wykończeniu matowego lustra. Mierzy on po zastosowaniu dostawek aż 4 metry w standardzie jest to 3 metry. Wyróżniają go piękne nietypowe nogi w kształcie litery Y. Musicie to zobaczyć tutaj. Zapraszamy do Willi Win w Lublinie na degustację win i obejrzenie przez Nas zrobionych stołów!
  • Nasze stoliki dębowe połączone z żywicą epoksydową spotkacie również w jednej w lubelskich restauracji. Połączenie żywicy epoksydowej i drewna zachwyca gości i nadaje przytulności wnętrzu.

Dowolność wyboru

Pamiętaj, kolor żywicy epoksydowej możesz wybrać sam. Na żywicy epoksydowej możemy również wykonać grafikę o jakiej tylko zamarzysz. Jeżeli jesteś w posiadaniu kawiarni, winiarni czy nawet salonu fryzjerskiego i potrzebujesz stołu lub stolika kawowego czy innego mebla, skontaktuj się z nami!

Komunikacją podstawą powstania wysokiej jakości produktu

Każdy stolik, bar czy duży stół wykonujemy po wcześniejszym spotkaniu z właścicielem firmy. Na spotkaniu omawiamy szczegóły i wykonujemy wspólny projekt jak owy stół ma wyglądać. A to wszystko po to, by Nasze produkty spełniały jak największe oczekiwania klienta i pasowały do reszty wnętrza.

Jeżeli chcesz jeszcze bardziej nasycić swój obiekt naturalnym pięknem, zadzwoń do Nas już dziś a Nasza firma Ci pomoże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *