Meble z litego dębu

Przywróć wspomnienia dzięki żywicy epoksydowej

Stolik z żywicy do restauracji

Czy myślałeś kiedyś o zatrzymaniu wspomnień, które będą przypominać Ci o wspaniałych chwilach w życiu codziennym w żywicy epoksydowej?

Dla Nas to nie problem, przy zastosowaniu żywicy epoksydowej, możemy wszystko! Żywica epoksydowa jak już pisaliśmy ma wiele zastosowań a konkretnie:

  • chroni ona drewno przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • chroni drewno przed promieniowaniem UV
  • oraz chroni drewno przed wysokimi temperaturami,

ale to nie wszystko czym się wyróżnia. Rzeczywiście stoły z jej zastosowaniem są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i perfekcyjne. Dzięki żywicy epoksydowej jak już wspomniano wcześniej mamy wiele możliwości, łącząc ją z drewnem otrzymamy duet, który zachwyci nie jedną osobę! Możesz zobaczyć pewne realizację tutaj.

Konfiguracja Twojego stołu

Konfigurację ułożenia czy kształtu drewna, wybierasz sam! Może to być dominacja żywicy epoksydowej połączonej z drewnem. Jak też, górowanie drewna o nieregularnym kształcie z namiastką żywicy epoksydowej. Lecz musisz, wiedzieć także o tym, że żywica epoksydowa współgra, genialnie z plastrami drzew! Wybierając blat z żywicą epoksydową, jesteś zmuszony podjąć ważna, decyzję jaką będzie kolor! Kolory jakimi zachwyca żywica sięgają od przezroczystych po czernie, masz do wyboru całą paletę kolorów! Wybierając stół z żywicą epoksydową musisz wiedzieć że nie tylko może on zachwycać kolorem i być funkcjonalny.

Wspomnienia umieszczone w stole

Możesz również zlecić nam zatopienie w niej przeróżnych przedmiotów. Byłeś na wymarzonych wakacjach i chcesz każdego dnia, przenosić się do przeszłości? Nie ma problemu! Przekaż nam przedmiot z nimi związany, a My dla Ciebie go zatopimy. W żywicy epoksydowej można umiejscowić prawie wszystko! Począwszy od kwiatów, liści czy mchu, aż po kamienie, materiały i zdjęcia. To tylko Twoja wyobraźnia musi stworzyć obraz, my przeniesiemy go w rzeczywistość. Oczywiście konfiguracja, dobór kolorów, także będzie dostosowana do Twoich potrzeb!

Lecz to nie wszystko, za pomocą żywicy epoksydowej mamy możliwość wykonania dowolnej grafiki. Przy realizacji takich specjalnych zamówień jak ilustracja, prosimy o wybór koloru przewodniego. Jest on górujący, zalewany jako pierwszy. W drugiej kolejności, jest tworzona ilustracja przez Ciebie zaprojektowana. A na sam koniec wszystko zalewamy przezroczystą żywicą epoksydową. Ilustracja i baza, daje złudzenie 3D. To Ty sam zadecydujesz czym będzie zachwycać Twój blat!

Zaskocz sam siebie! I zastanów się na co tym razem sobie pozwolisz! Kolor żywicy? Nieregularny kształt blatu? Grafika w nim? Czy przedmioty zatopione w żywicy epoksydowej? Nie czekaj i już teraz podziel się swoim wyborem z Nami! Taki blat to niepowtarzalne dzieło stworzone przez Ciebie, a wykonane dzięki Nam!

Zatrzymaj wspomnienia, w jednym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *