Meble z litego dębu, Meble z żywicą epoksydową

Stół z żywicy – niebieska perła w połączeniu z litym dębem!

Stół z niebieską żywicą - Stół z żywicy

Zadowolenie Naszych klientów, to wartość bez której byśmy nie istnieli! Uśmiech klientów jest niezastąpiony. Dlatego w Naszą pracę wkładamy jak najwięcej serca, a każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji! W ubiegłym miesiącu mieliśmy okazję dostarczyć do jednego klienta stół z żywicy osobiście. Jego zadowolenie dodało Nam mocy na ciężki i najbardziej pracowity miesiąc w roku, czyli grudzień.

Stół z żywicy – niebieska perła

Dla Pana Rafała i jego żony wykonaliśmy niesamowite stoły z żywicy epoksydowej. Nasi klienci postawili na niepowtarzalność, łącząc żywice epoksydową z drewnem, udało im się to perfekcyjnie. My jesteśmy wykonawcami dzieła, natomiast bez Waszej wyobraźni, a Naszej pracy nie powstawały by takie stoły. Każdy stół, stolik kawowy czy półka jest tworzona wspólnie z klientem. Wszystkie zamówienia, wykonujemy po wcześniejszym kontakcie, omawiamy wszystkie szczegóły, doradzamy i szukamy najlepszych rozwiązań dla Państwa. Dla Nas nie jest przeszkodą również odległości, w której Nasi klienci mieszkają. Stoły pakujemy i wysyłamy na terenie całej Polski, lecz te z najbliższych okolic dowozimy osobiście. Dowóz do państwa Naszych produktów sprawia nam, największą radość oraz możliwość zrobienia szczegółowych zdjęć.

Wyjątkowe deski dębowe

Wracając do stołu jadalnianego oraz stolika kawowego. Ten duet wykonany jest z litego dębu. Natomiast przewagę tym razem ma żywica epoksydowa. Niebieska, mieniąca się na wszystkie odcienie błękitu, robi niesamowite wrażenie. Swoim wyglądem oczaruje nie jedną osobę.
Jednak o drewnie dębowym nie trzeba zbyt wiele mówić, ponieważ to surowiec sam w sobie idealny. Zawsze zachwyca swoją jasną przytulną barwą, lekkim kolorem beżu oraz hipnotyzuje swoimi naturalnie rozstawionymi słojami.
Jak już wiele razy wspominaliśmy, żywica epoksydowa oraz lite drewno to duet idealny.

Popisowe wykończenie

Stół jadalniany i stolik kawowy posiadają najbardziej odporne wykończenie blatu jakie jest tylko możliwe. Matowe lustro! Składa się ono z wielu złożonych etapów Naszej pracy. By się o nim dowiedzieć więcej odsyłamy Państwa do poprzedniego wpisu.
Warto, także wspomnieć o stalowych nogach jakie zastosowaliśmy. Proste ramy wykonane ze stali, w kolorze czarnym dodają tylko prawdziwego charakteru stołom.
Nasi klienci wybierając dwa stoły do swojego domu, stół jadalniany i stolik kawowy, połączyli jadalnie z salonem w jedną wielką całość. Urządzając dom, powinno się tak komplementować meble by tworzyły one harmonię.

Rozalski-meble to nie firma masowa, tu Wasze stoły są wykonywane z sercem!
Sprawdź naszego facebooka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *