Meble z litego dębu

Biurko drewniane, dopełni Twoje domowe biuro!

Biurko drewniane - biurko z litego drewna

Biurko drewniane idealne dla Ciebie

W większości firm działa program home office! By dopełnić swoje domowe biuro, brakuje Ci tylko biurka z litego drewna. Biurko drewniane nie tylko doda charakteru Twojemu wnętrzu, ale także zadba o prawdziwa ergonomię stanowiska Twojej pracy! Wybierając biurko musisz zastanowić się, co będziesz na nim trzymał. Niezwykle funkcjonalne i nowoczesne są biurka narożne. Na takowym meblu dodatkowo można usytuować szafki na blacie. Na takich szafkach idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju organizery na dokumenty. Blaty szafek zmieszczą także drukarkę czy ulubione bibeloty. Jeżeli wiesz, że będziesz korzystać z kilku monitorów komputerowych warto pomyśleć o szerszym biurku prostokątnym by mieć dość dużo przestrzeni. Ale nie ma się co martwić, małą ilością miejsca. W prostokątnym biurku półki można montować pod blatem z litego drewna!

Wymiar odpowiedni dla Ciebie!

Przy wyborze biurka należy pamiętać o jego idealnie dobranej wysokość. Dlaczego wysokość biurka jest tak ważna? Praca w pozycji siedzącej przez wiele godzin, staje się z czasem uciążliwa i niebezpieczna dla Naszego kręgosłupa. Chcąc zapobiec negatywnym skutkom pracy, należy indywidualnie dobrać wysokość biurka pod swój wzrost. Osoby o wzroście do 170 cm powinni posiadać blat na wysokości ok. 72-75 cm. Zatem osoby, powyżej 180 cm powinni wybierać biurka o wysokości 80-85 cm. Taka konfiguracja, da Ci gwarancję zdrowej i przyjemnej pracy. Warto ustawić biurko przy oknie! Naturalne światło dobrze wpływa na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Nasze biurko z litego drewna nie tylko do biura? Idealnie sprawdzi się, także w salonie czy sypialni. Warto też pomyśleć o dzieciach, które w tych czasach spędzają wiele godzin przy komputerze.

Rodzaj drewna!? Masz swój ulubiony?

Wykonując biurko u Nas, masz możliwość wybrania drewna z jakiego będzie ono wykonane. Czereśnia, orzech czy dąb? Ty sam zadecydujesz! Nie tylko wybierzesz blat ale także kolor i kształt nóg! Ilość szafek montowanych nad blatem jak i pod! A może chcesz jeszcze bardziej umocnić wygodną pracę i przyda Ci się podnóżek? To też wykonamy! Nie zwlekaj i już dziś umil sobie pracę czy grę na komputerze! Zadzwoń, i wybierz idealny kształt, styl i wysokość biurka! Sprawdź naszego facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *