Meble z żywicą epoksydową

Stoły z litego drewna – Trendy wnętrzarskie 2022

Stoły z litego drewna

Meble z litego drewna zawsze będą na czasie, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością! Stoły z litego drewna wzbudzają w Nas pozytywne emocje sprawiają, że czujemy się komfortowo. Dlatego w 2022 roku we wnętrzach królowały będą nie barwione powierzchnie drewniane, które doskonale prezentują się na tle jasnych ścian z zielonymi dodatkami.

Meble z litego drewna hit na 2022 rok

Drewniane stoły o lekkiej formie, drewniane stoliki nocne, drewniane szafy w klimacie retro, drewniane komody. Takie i wiele innych mebli znajdzie swoje miejsce w najnowszych projektach architektów. Szlachetna stal i jasne drewno to doskonały duet, w połączniu z odważnymi kolorami nada nowoczesnym wnętrzom wyrazisty charakter.

Stoliki kawowe i plastry drewna 

Stoliki kawowe wykonane z pnia drewna  plasują się wysoko na targach wnętrzarskich. Blaty o grubych formatach jeszcze przez długi czas będą silnym trendem na 2022 rok. Nieregularne kształty i wszystko co kreowała natura przy jak najmniejszej obróbce człowieka jest to nie kończąca się moda, która jest wyznacznikiem stylowego wnętrza.

Zapraszamy na naszego facebooka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *