Meble z litego dębu

Szafka RTV z litego drewna

Szafka RTV z litego drewna dębowego

Szafka RTV z litego drewna

Całkiem niedawno dodaliśmy na Naszego bloga wpis co zrobić, by Twój stolik z litego drewna był idealny. Teraz czas na stu procentowe dopełnienie salonu! Szafka RTV z litego drewna pod telewizor lub inne sprzęty multimedialne. Czy wiedziałeś, że wygoda oglądania telewizji, jest zależna właśnie od tego mebla. Jeżeli nie, to koniecznie musisz przeczytać ten wpis. A następnie wybrać szafkę RTV z litego drewna, która wspaniale dopasuję się do Twojego wnętrza.
Szafka RTV musi posiadać, idealną wysokość i głębokość. Przyjmuję się, że wysokość szafki RTV waha się między 50 cm a 60 cm. Centralna część telewizora, czyli środek, powinien znajdować się na wysokości oczu oglądającego. Mierząc od podłogi jest to najczęściej 100/110 cm.
Celem dobrze dobranej wysokości szafki RTV, jest naturalna pozycja, w której oglądamy seanse filmowe. Dzięki temu, mamy gwarancję braku bólu kręgosłupa i karku. Natomiast głębokość takiej, szafki powinna być większa o 15 cm od telewizora. Zazwyczaj szafka RTV mierzy 30 cm. Lecz, gdy potrzebujesz miejsca na inny sprzęt audio, jest możliwość dopasowania perfekcyjnego rozmiaru. W szafce z litego drewna możemy, także zastosować dodatkowe półki na różne sprzęty multimedialne czy bibeloty. Takie zastosowanie doda funkcjonalności i charakteru naszej szafce RTV z litego drewna.

Szafka RTV dębowa!

Wysokość półek należy, dobierać na podstawie przybliżonego wymiaru sprzętu, który będzie na niej umiejscowiony. Pamiętajmy sprzęty elektroniczne muszą posiadać wentylację, aby nie doszło do ich uszkodzenia. A może posiadasz już szafkę RTV, ale chciałbyś coś w niej zmienić? Nie ma problemu! W Naszej ofercie znajdą Państwo również rewelacyjne  blaty z litego drewna, dające drugie życie starym meblom. Taki blat lity może posiadać naturalną krawędź bądź być w formie standardowej. Głębokość i długość litego blatu dopasujemy szczegółowo do Twoich potrzeb.

Lity dąb – drewno ponadczasowe

Tymczasem po wyborze wymiaru nadchodzi czas na dobór drewna i koloru konstrukcji stalowych. Drewno, które jest najbardziej faworyzowane w wykonaniu szafki RTV to dąb. Zwykle wykończony olejem, nadaje mu to pełnej atrakcyjności i naturalności. Co do koloru konstrukcji, przy wyborze warto inspirować się już wprowadzonymi barwami do wnętrza. Masz możliwość wyboru każdego odcienia z gamy kolorystycznej!

Czy już wiesz jaka szafka RTV z litym blatem, będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego salonu? A może dotychczasowa Ci się znudziła i chciałbyś coś zmienić? My potrafimy to rozwiązać! Zadzwoń do Nas już teraz. Sprawdź naszego facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *