Meble z litego dębu

Stół z litego drewna rozkładany – najważniejszy mebel w każdym domu!

Stół z litego drewna rozkładany - Stół dębowy pająk rozkładany

Stół z litego drewna rozkładany

Stół z litego drewna rozkładany to najważniejszy mebel w każdym domu. Nawet w najmniejszych pomieszczeniach powinno znaleźć się na niego miejsce. Bo to właśnie przy stolę najczęściej spędzamy czas z bliskimi. Stół drewniany rozkładany nie tylko doda charakteru Twojemu wnętrzu. Otóż stanie się wyznacznikiem Twoich wspomnień. To właśnie przy stole, będziesz zasiadał z rodziną do wspólnych posiłków. Oznacza to tylko jedno. Wspólne rozmowy o życiu codziennym, rozwiązywanie problemów. Planowanie podróży i innych ważnych dat w życiu. Kolacje z ukochaną osobą, czy odrabianie lekcji z dziećmi. Twój stół z litego dębu posiada już swoją historię, która nosi tytuł od drewna do stołu ale ona znalazła już swój koniec, w Twoim domu! To wszystko po to, abyś Ty sam mógł zacząć tworzyć ją od nowa. Korzystając przy tym z chwil spędzonych z rodziną. Dlatego warto, by stół tworzył wzajemną harmonię z całym domem. Tak jak wyżej wspominaliśmy, to jeden z najbardziej uczęszczanych mebli w domu. A zatem powinien on być przede wszystkim wytrzymały ale to nie wszystko.

Stół dębowy z dostawkami!

Funkcjonalność to, także ważny element przy stole jadalnianym. Posiadasz mało miejsca na duży stół, ale lubujesz się w organizowaniu spotkań rodzinnych? Nie ma problemu! W takich więc sytuacjach, najlepiej sprawdzi się stół drewniany z dostawkami! Mogą być to dwie dostawki przedłużające blat aż o 1 metr. Stół z litego drewna z dostawkami, najbardziej cieszy się popularnością w małych wnętrzach. Posiadając taki stół, sam decydujesz o jego długość. Dostawki montowane, są do konstrukcji. Montaż dostawek zajmuje kilka minut i nie wymaga żadnych umiejętności. Ta łatwa czynność daje możliwość wyboru. W życiu codziennym, aby zbędnie nie zabierać przestrzeni wewnątrz domu, dostawki chowamy w ustronne miejsce. Natomiast w razie większej ilości gości, samodzielnie przedłużamy blat.

Stół z litego drewna rozkładany? Nie koniecznie!

Oczywiście w Naszej ofercie znajdują się również rewelacyjne stoły bez dostawek. To znakomita opcja dla osób posiadających przestronną jadalnie. Stoły, które wykonujemy mogą osiągać maksymalnie 4 metry długości. Reasumując, stół wykonany z litego drewna, daje najwyższej klasy gwarancję kilkunastoletniego użytkowania. Ponieważ drzewo to najtrwalszy surowiec, z którego wykonywane są meble. Po zastanowieniu się jaki stół będzie najlepszym rozwiązaniem, czy z dostawkami czy bez nich. Należy jeszcze wybrać jego rozmiar, drewno z którego zostanie wykonany blat stołu, jego wykończenie oraz kolor I kształt nóg. Przy wyborze rozmiaru stołu, należy zastanowić się ile osób najczęściej będzie do niego zasiadać. Przyjęło się, że nakrycie dla jednej osoby, powinno wynosić około 60 cm. Zazwyczaj wybierany stół przez Naszych klientów, mierzy 180 cm/90 cm. Może on pomieścić osiem osób. Ale gdy dodamy do niego dwie dostawki po 50 cm każda. Otrzymamy wtedy stół o długość całkowitej 280 cm, zatem pomieści on od dziesięciu do dwunastu osób.

Rodzaj drewna – Orzech? Czereśnia? Dąb?

Skoro wymiar stołu został wybrany, należałoby przejść do drewna, które zostanie wykorzystane przy tworzeniu blatu. Możesz wybierać pomiędzy aż trzema gatunkami drzew. Orzech? Czereśnia? Dąb? Musisz sam zdecydować! By było Ci łatwiej podjąć decyzję, proponujemy przeczytać Nasz niedawny wpis, w którym znajdziesz szczegółowe informacje o materiale na stoły drewniane. Warto także wybrać klasę drewna. Również specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wpis o czterech możliwościach wykończenia blatu z litego drewna. Koniecznie musisz je przeczytać, aby Twój blat sprawdził się w Twoim domu perfekcyjnie. Na koniec pozostaje już tylko wybranie odpowiednich nóg. W naszej ofercie znajdziesz nogi Spider, w kształcie litery Y, proste krojem, jak i te o nieregularnym kształcie. A może posiadasz własny projekt? My je dla Ciebie wykonamy. Nogi wykonane przez Nas, posiadają niewidoczne spawy. Konstrukcja nóg może posiadać dozwolony kolor z gamy kolorystycznej. O kolorze nóg decydujesz Ty sam! Wybór stołu do jadalni nie jest trudny, tylko wymaga Twojego zaangażowania. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ten pomocnik. Aby wybór stołu był jak najbardziej przyjemny! Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Nie czekaj i zadzwoń do Nas już dziś! Zajrzyj na Naszego Facebooka, tam na pewno coś Cię zainspiruję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *