Meble z litego dębu

Czym wyróżnia się Nasza firma!? Stół z litego drewna perfekcyjnie wykonany!

Stół dębowy rozkładany – stół drewniany rozkładany

Czym wyróżnia się Nasza firma!? Stół z litego drewna perfekcyjnie wykonany!

Stół z litego drewna to najważniejszy mebel w domu, musi być dopracowany nawet w tym najdrobniejszym szczególe!

Rozalski-meble to mała firma, tworząca z pasją i zaangażowaniem. Nie wykonujemy Naszych produktów masowo idąc na ilość, u Nas liczy się jakość. Miesięcznie Nasza firma wykonuje 3-4 stoły drewniane, to pozwala na precyzyjne wykonanie każdego z nich!
Etapów Naszej pracy jest na prawdę wiele, o nich wszystkich możesz dowiedzieć się z poprzednich wpisów. My jako firma nie możemy pozwolić sobie na pominięcie nawet jednego z nich! To skutkowałoby źle wykonanym produktem lub Państwa niezadowoleniem, a w Naszej firmie to niedopuszczalne. Dlatego blat dębowy, dostawki czy nogi stalowe są sprawdzane pod każdym względem przed dostarczeniem do klienta.

Kontrola jakości każdego elementu stołu

Blat z litego drewna potrzebuję najwięcej zaangażowania i troski. Przeoczenie małego szczegółu przez Nas grozi opracowywaniem od nowa całego blatu dębowego. Skutkuję to wydłużeniem pracy. Nogi natomiast są wykonywane przez spawacza, na którym także spoczywa duża odpowiedzialność. Każda konstrukcja musi być perfekcyjna i dobrze przemyślana. Aby ciężki blat tworzył duet idealny ze stalowymi nogami. Również odpowiedzialnością obarczony jest lakiernik, on lakieruje blaty i maluje wszystkie konstrukcje na dany kolor. Lakierowanie blatów i nóg odbywa się w specjalnej komorze aby mieć pewność, że mikroelementy nie dostaną się do lakieru czy farby. Po zakończeniu tych wszystkich etapów stół dębowy zostaje dokładnie sprawdzony czy aby na pewno wszystko jest tak jak być powinno!

Perfekcjonizm, a stoły dębowe

Nasza praca wymaga dużego zaangażowania i profesjonalnego podejścia. Skutkiem tego są terminy! Dzwoniąc do Nas, musisz wiedzieć że wszystkie etapy wykonywania stołu lub innego mebla trwają około 6 tygodni. Natomiast gdy posiadamy już pełna listę, możliwe, że będziesz musiał poczekać na Swój mebel około 2 miesięcy. Nie jesteśmy firmą masową, zwracamy uwagę na jakość wykonywanej usługi. Po zagłębieniu w Naszą historię i ciężką pracę, którą wykonujemy. Dzięki temu dojdziesz do wniosku, że na to co perfekcyjne warto czekać!

Oczywiście cały czas staramy się aby czas wykonywanej pracy został jak najbardziej skrócony. Lecz u Nas w firmie kierujemy się jedna bardzo kluczową zasadą!
Nie ilość a jakość!

Zapraszamy do przeczytania poprzednich wpisów, na pewno pomogą Ci wybrać odpowiednie wykończenie litego blatu, klasę drewna i zasady pielęgnacji drewna. Z Naszych wpisów również możesz poznać całą historię swojego blatu.

Więcej ciekawostek i wskazówek już wkrótce!
Sprawdź naszego facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *